97-300 Piotrków Trybunalski ul. Dąbrowskiego 13

tel/fax (044) 649 65 66; (044) 649 54 79

e-mail: biuro@wodn.piotrkow.pl

numer konta 58 1240 3116 1111 0000 3503 5763

To przestrzeń do wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą z zakresu dydaktyki, metodyki, działań profilaktycznych i wychowawczych. Mogą Państwo publikować scenariusze lekcji i uroczystości szkolnych, opisy zrealizowanych projektów edukacyjnych, opisy metod, form, technik i narzędzi wykorzystywanych w pracy z uczniami, opisy działań wychowawczo-profilaktycznych oraz inne materiały edukacyjne, które mogą stać się inspiracją dla innych nauczycieli.  


Warunki publikacji i uwagi dotyczące redagowania tekstów 

 

1. Problematyka publikacji  i sposób ujęcia tematu powinien uwzględniać założonego adresata naszego działu „Publikacje – przykłady dobrych praktyk”, czyli nauczyciela -praktyka. Materiały niespełniające tych wymogów nie zostaną opublikowane. 

2. Maksymalna długość tekstu publikacji wynosi około 4000 znaków ze spacjami (ok. 2–3 stron formatu A4) – kolegium redakcyjne zastrzega sobie prawo do opublikowania fragmentu publikacji.

3. Autor publikacji ponosi całkowitą odpowiedzialność za jej treść oraz za ewentualne naruszenie praw autorskich osób trzecich. 

4. Autor otrzyma drogą mailową informację o przyjęciu/nieprzyjęciu materiału do publikacji. 

5. Autor publikacji otrzyma pisemne zaświadczenie potwierdzające opublikowanie materiału.

6. Przesłanie materiału jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego opublikowanie i zamieszczenie na stronie internetowej WODN w dziale: „Publikacje – przykłady dobrych praktyk”.

7. Kolegium redakcyjne zastrzega sobie prawo do odmowy lub usunięcia materiału bez podania przyczyny.

8. Kolegium redakcyjne zastrzega sobie prawo do korekty językowej tekstów, wynikającej z norm poprawnościowych.

9. Aktualizacja bazy publikacji odbywa się  w sierpniu, przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

10. Materiały należy przesyłać w formacie doc, docx, rtf, odt, ze wskaza-niem imienia i nazwiska autora na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.